Konteyner Taşımacılık

Konteyner Taşımacılık

     Konteyner taşımacılığı müşterilerine sunduğu hizmet skalasını günden güne genişleten Fors Lojistik, Türkiyenin birçok limanından yurtiçi komple konteyner taşımacılığı hizmeti vermektedir.
     Fors Lojistik olarak yükünüzün özenle bir noktadan alınarak istediğiniz destinasyonlara en uygun şekilde sevkini ve teslimatını gerçekleştiriyoruz.
     Komple konteyner taşımacılığında Türkiye'nin önde gelen tedarikçileri ile çalışan Fors Lojistik, müşterilerine en kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmeti cazip navlun seçenekleri ile sunmaktadır.
     Fors Lojistik, kurumsallaşmayı ön planda tutarak hedeflere bir bir ulaşmanın haklı gururu ile, kapasitesi günden güne artan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurtiçi konteyner taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı, memnuniyetinizi maximum düzeyde tutarak en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.
     Hizmetinize sunduğumuz modern araçlarımız ile ihtalatçı ve ihracatçıların taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, oluşabilecek hasarlar teminat altına alınarak, taşımalar nakliye sigortası kapsamında yapılmaktadır.